:: [myśl i mowa] – słów kilka przed Nowym Rokiem...

miało być tak pięknie... jeszcze kilka miesięcy temu podcastowych planów związanych z nowymi odcinkami miałem naprawdę sporo! niestety stan zdrowia nie pozwolił mi na ich zrealizowanie w czasie, w jakim chciałem to zrobić. ta paromiesięczna obsuwa nie poszła jednak na marne i mam nadzieję, że w najbliższym czasie wynagrodzę potencjalnym słuchaczkom i słuchaczom to długotrwałe podcastowe milczenie.

dobra wiadomość — jeszcze przed końcem 2023 roku ukaże się planowany odcinek-rozmowa z Sebastianem z Fundacji Technologie dla Ludzi... zaraz potem zabieram się za kolejną, większą odsłonę [myśli i mowy] i już cieszę się na samą myśl o przygotowaniach do tego odcinka!

w pierwszej połowie stycznia chcę wypuścić przynajmniej jeden odcinek plenerowy; jego kształt i tematyka są jeszcze niedookreślone z tej racji, że pomysłów na wypadowe odcinki nagrywane na zewnątrz mam naprawdę dużo. jeden na pewno będzie nagrany w ramach serii NA KRÓTKO, drugi natomiast chciałbym powiązać z dźwiękami beskidzkich lasów i (być może) tematyką prastarych więzi z Naturą i cykliczności na styku: człowiek-przyroda...

nie wybiegam w przyszłość dalej. jedno jest pewne: zamierzam wrzucać nowe odcinki częściej, niż dotychczas i skupić się na technicznym dopracowywaniu podcastu, jego brzmienia, etc.

trzymajcie ucho na pulsie!

strona domowa podcastu [myśl i mowa] na Mastodonie kanał RSS podcastu

 

|discrust